Şişli Escort

THE CROWN 5. SEZONU ÇEKİLMEYE BAŞLIYOR!

The Crown düşündüğümüzden çok daha uzun sürüyor. Önceden Netflix’in sevilen dizisinin beşinci sezonda final yapacağını düşünüyorduk ancak serinin yapımcıları, finalin 6. Sezonda olacağını belirttiler. Peki 2020’de yayınlanan 4. Sezonda Prenses Diana’nın hikayesinin dahil edilmesi ile birlikte çok daha fazla ilgi çeken ‘The Crown’ serisinin bir sonraki sezonunu ne zaman izleyeceğiz? Pandemi sebebiyle ertelenen çekimler ile Netflix’e yeni sezonun gelmesi için daha uzun bekleyeceğimizi söyleyebiliriz.

Variety’nin haberine göre beşinci sezon çekimlerinin Temmuz ayında başlayacağını doğrulayan yapımcılar, prodüksiyonu Londra’nın Kuzeyindeki Elstree Stüdyolarında gerçekleştirecekler. İngiltere’de önlemlerin hafifletilmesine rağmen tüm COVID-19 protokollerine uyacaklarını belirten ‘The Crown’ ekibi, sağlığın ve güvenliğin öncelikleri olduğunu vurguladılar.

Prodüksiyon önümüzdeki yaz aylarında başlasa da, hemen heyecanlanmamanız konusunda uyarmalıyız! Neden mi? Çünkü serinin yeni sezonu 2022’ye kadar Netflix’te vizyona girmeyecek. Deadline’ın önceki haberinde gecikmenin önceden planlandığı ve pandemi kaynaklı olmadığı söylenmişti. Geçtiğimiz sonbaharda yayınlanan 4. Sezondan önce dizinin hayranları olarak bir seneyi aşkın bir süre beklemek zorunda kalmıştık. Tabii, bu ‘The Crown’ dizisinin ilk uzun bekleyişi olmamıştı, Netflix, 2. ve 3. Sezonlar arasında da 2 sene ara vermişti!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir