Şişli Escort

REGE-JEAN PAGE BRIDGERTON’DAN AYRILIYOR

‘Bridgerton’ dizisinin hayranlarını üzmek istemezdik ancak Hastings Düküne elveda diyoruz… Netflix’in rekor kıran serisinin Twitter üzerinden paylaşımına göre Rege-Jean Page, serinin ikinci sezonunda olmayacak. Lady Whistledown karakterinin ağzından yazılan paylaşımda, “Tüm gözler Lord Anthony Bridgerton’ın bir Düşes bulma arayışına dönerken, Hastings Dükü’nü harika bir şekilde oynayan Regé-Jean Page’e veda ediyoruz. Simon’un ekrandaki varlığını özleyeceğiz, ama o her zaman Bridgerton ailesinin bir parçası olacak” denemek Page’in Simon karakterini canlandırmayacağı belirtildi.

İkinci sezonda hikaye Jonathan Bailey tarafından canlandırılan Anthony Bridgerton karakteri etrafında oluşacak. ‘Bridgerton’ serisinin Julia Quinn’in romanlarından uyarlandığını göz önünde bulundurursak, Simon karakteri birkaç kez ikinci kitapta ortaya çıkıyordu. Bu nedenle belki sürpriz bir geri dönüş olabilir! Ancak yine de umutları yükseltmek istemeyiz.

Serideki performansı ile son ayların en çok dikkat çeken oyuncularından biri olan Page, ‘Saturday Night Live’ programına da katılmıştı. Aynı zamanda ‘The Gray Man’ filminde Ryan Gosling ve Chris Evans ile birlikte rol alacak olan Page, ‘Dungeons and Dragons’ filminde de başrol olarak seçildi.

“Bu tek sezonluk bir hikaye. Başlangıcı, ortası ve sonu olacak—bize bir yıl verin” diyerek şovdaki zamanını anlatan Page, “Bence bu enteresan çünkü bir sınırlı seri gibi. Geliyorum, kendi payıma düşeni yapıyorum ve sonra Bridgerton ailesi hikayeye devam ediyor” diye eklemişti.

Diziden ayrılmasının üzerine Twitter’dan paylaşım yapan Page, “Zevk ve ayrıcalık! Ekranda ve dışında, ekip ve inanılmaz hayranlardan oluşan bu ailenin bir üyesi olmak onur verici, bu sevgi gerçek ve büyümeye devam edecek,” yazdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir