Şişli Escort

ÖZEL RÖPORTAJ: DIANE VON FURSTENBERG H&M HOME İŞBİRLİĞİNİ ANLATTI

Diane von Furstenberg x H&M HOME işbirliği, herkesi kendi mekanında kendini ifade etmeye ve iç mekanların sorumluluğunu üstlenmeye teşvik ediyor. Kilit parçalar arasında; yatak veya kanepeden sarkan çift taraflı yün battaniyeler, değerli eşyalarınızı saklamak için dekoratif baskılı kutular, parlak tepsiler ve evin etrafına zarif bir şekilde yerleştirmek için baskılı cam içine yerleştirilmiş kokulu mumlar bulunuyor.

Von Furstenberg’in en sevdiği koku olan amber, koleksiyondaki tüm büyük mumlarda yer alıyor, onun dışındaki dört küçük mum ise Diane tarafından seçilen sedir ağacı, sandal ağacı, amber ve çamın benzersiz yorumlarından oluşuyor. Ünlü “Diane” baskısının yer aldığı lüks bir bornoz, von Furstenberg’in kendisinden ilham verici alıntılardan oluşan posterlerin önüne geçiyor.

Tasarımcının, kişisel tarzın otantik bir ifadesi olarak tasarlanan enerji dolu evinde çekilen kampanya fotoğrafları ile heyecanımızı arttıran işbirliğinin detaylarını Diane Von Furnsteng’den dinledik…

Kendi tarzını bulmanın en iyi yolu nedir?

Diane Von Furstenberg: “Bazen insanlar kendi tarzlarını ararlar ama tarzlarının aslında kişiliklerinin yansıması olduğunu farkına varmazlar. Ne kadar dürüst olursanız, kendi tarzınızı ve özgüveninizi o kadar daha fazla bulacaksınız. Her şey onu sahiplenmek ve kim olduğunuzu kabul etmekle ilgili.”

Koleksiyonun renk paletini nasıl belirlediniz?

DVF: “Öncelikle ben siyah ve beyazı bir renk olarak görüyorum. Neden? Çünkü diğer tüm renklerle uyumlular. Siyah ve beyaz. Bu koleksiyon için ayrıca bolca turuncu kullandım – çünkü gün batımını seviyorum – ve çok fazla pembe var – çünkü ben bir kadınım. “

Bize baskılarınızdan bahsedin!

DVF: “Bir tasarımcı olarak eğitimim baskı ve tekstil üzerineydi. Bu yüzden büyük bir baskı kütüphanem var. Çoğu doğa fotoğraflarından geliyor. Gittiğim her yerde her zaman yanımda bir kameram var. Ve her zaman fotoğraf çekmeye devam edeceğim. Onları küçültüyorum ve büyütüyorum, renkleri değiştiriyorum – baskılarımın, aynı doğa gibi her zaman bir hareketi vardır.”

H&M HOME posterindeki “Sahiplen” yazısı sizin için ne ifade ediyor?

DVF: “Kelimeleri seviyorum ve kelimelere inanılmaz bir önem veriyorum, özellikle şu kelimeye: Sahiplen. Sahiplenmek hayattaki en önemli şeydir. Kusurlarınızı sahiplenin, bu sayede onlar sizin varlığınız haline gelir. Savunmasızlığınızı sahiplenin, bu sayede sizin gücünüz haline gelsin. “

Sorumluluk sahibi olmak sizin için ne ifade ediyor?

DVF: Sorumluluk sahibi olmak gerçekten kendinize olan bağlılığınızla ilgilidir. Çünkü tamamen kontrolünüzde olan tek şey karakterinizdir. Sağlığınızı kaybedebilirsiniz, servetinizi kaybedebilirsiniz, paranızı kaybedebilirsiniz, güzelliğinizi kaybedebilirsiniz, özgürlüğünüzü kaybedebilirsiniz ama karakterinizi asla kaybetmezsiniz. Gerçekten güvenebileceğiniz tek şey bu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir