Şişli Escort

MEGHAN MARKLE VE PRENS HARRY’NİN İLK NETFLIX PROJESİ BELLİ OLDU

Meghan Markle ve Prens Harry’nin geçtiğimiz yıl Netflix ile yaptıkları uzun dönemli anlaşmanın ilk projesi belli oldu! Prens Harry için oldukça anlamlı olan ilk seride, Prens Harry’nin yakından ilgilendiği bir kurum söz konusu. Hollanda’da gerçekleşecek 2022 Invictus Oyunları’na hazırlanan sporcuları mercek altına alan Archewell Productions, bir belgesel serisine hazırlanıyor.

“2014’teki ilk Invictus Oyunları’ndan bu yana her yarışmacının kendi dirençleri, kararlılıkları ve güçleri ile katkıda bulanacağını biliyorduk,” diye bir açıklama yapan Prens Harry, “Bu seri, dünyanın dört bir yanındaki insanlara, önümüzdeki yıl Hollanda’ya giden sporcuların hareketli ve moral verici hikayelerine bir pencere açacak,” diye ekledi. “Sürekli olarak küresel iyileşmeye, insan potansiyeline ve hizmete ilham kaynağı olan Invictus topluluğunun önündeki yolculuk için daha fazla heyecanlanamazdım,” diye sözlerine devam eden Prens Harry, parçası olduğu Invictus Oyunları’nın hikayesini dijital platforma taşıyacağı için çok heyecanlı olduğunu belirtti.

Prens Harry, 2017 Invictus Oyunları’nda (Getty Images)

2014’te Invictus Oyunları’nı başlatan Prens Harry, spor yarışlarında yaralanan veya hasta servis personelini ve gazileri ön plana çıkaran bir etkinlik tasarlamıştı. Oyunları anlatan bir belgesel serisinin yanı sıra projenin baş yapımcısı olan Sussex Dükünü kamera karşısında da göreceğiz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir