Şişli Escort

LILY-ROSE DEPP CHANEL’İN YENİ KAMPANYASINDA!

Chanel’in yeni kampanyası neşeli bir şekilde yayınlandı! Uzun ömürlü ve dolgunlaştırıcı yeni Rouge Coco Bloom dudak parlatıcısını tanıtan Chanel, kampanyası için TikTok danslarından ilham aldı. Gen-Z’ye uygun bir çekim ile karşımıza çıkan Chanel’in neşeli ve genç ruhlu kampanyasında Lily-Rose Depp yer alıyor. Arkadaşları ile Grimes’ın ‘Genesis’ şarkısına dans eden Depp’i hiç bu kadar hareketli ve mutlu gördüğünüzü düşünmüyoruz!

Bir türlü sonu gelmeyen pandemi sürecinin ardından bir sene sonra, bu keyifli kampanya biraz olsa da modumuzu yükseltmeyi başardı. Kampanya filmini izledikten sonra canınız parlak kırmızı Chanel rujunu sürüp Lily-Rose Depp’in koreografisini öğrenmek isteyecek!

Bir rujun yoğun pigmentasyonunu kapsarken aynı zamanda dudak parlatıcıların ışıltısını içeren yeni Rouge Coco Balm, aynı zamanda dudaklarınızı nemlendiriyor. Üç sene süren bir araştırma ve geliştirmenin sonucunda Rouge Coco’nun formülünün patentini alan Chanel, dudakları şekillendiren ve 20 farklı tona sahip olan bir ruj yarattı. Aynı zamanda sekiz saat boyunca süren bir ışıltı sunan bu yeni Chanel ruju, besleyici yağ mikro damlacıkları içeriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir