Şişli Escort

Jed McCaleb Son İki Haftada 80 Milyon XRP Sattı! McCaleb’da Ne Kadar XRP Kaldı?

Son 14 gün içinde, eski Ripple CTO’su, git gide küçülen bakiyesinden yaklaşık 80 milyon XRP sattı.

XRPscan blockchain platformu tarafından sağlanan veriler, son iki hafta içinde Ripple Labs kurucu ortağı Jed McCaleb’in satılmak üzere kripto borsalarına yaklaşık 80 milyon XRP gönderdiğini gösteriyor.

McCaleb, XRP’nin birkaç bölümünü fiat’a dönüştürmek için kripto borsalarına gönderdi. XRPscan, McCaleb’in “tacostand” kripto cüzdanından her biri 4,4 milyondan 6,5 milyon XRP token taşıyan 17 XRP transferini gösteriyor.

80 milyon XRP’nin fiat karşılığı, şu anki 0.90 dolarlık döviz kurunda 71.471.516 dolara denk geliyor.

1 Ağustos’ta Ripple, McCaleb’in adresine başka bir şaşırtıcı XRP yığını aktardı: 182.3 milyon token, o sırada itibari para olarak toplam 138.747.891 dolardı.

Jed McCaleb, 2012 yılında Christopher Larsen ile birlikte OpenCoin’i kurdu. Yaklaşık bir yıl içinde McCaleb, Larsen ile arasındaki büyük uyuşmazlıkları geride bıraktı ve ilk şirkette uygulayamadığı fikirleri gerçekleştirmek için rakip blockchain şirketi Stellar‘ı kurdu. OpeCoin ise Ripple Labs oldu.

O zamandan beri Jed, tazminat olarak düzenli olarak XRP token’ı alıyor. Şirketin kendisine borçlu olduğu toplam kripto miktarı sekiz milyar XRP token’ı.

XRP topluluğundan araştırmacılar, McCaleb’in bu yılın Eylül ayına kadar XRP zenginliklerinin biteceğine inanıyor. Jed’in tacostand cüzdanındaki mevcut bakiye, XRPscan’e göre 646.598.147.86282 XRP’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir