Şişli Escort

Fundstrat’ın Yönetici Ortağı Yıl Sonu Bitcoin (BTC) Fiyat Hedefini Açıkladı

Fundstrat Global Advisors’ın Yönetici Ortağı Tom Lee, yıl sonu Bitcoin fiyat hedefini açıkladı.

COVID-19’un delta varyantı zirve yaptıktan sonra Lee, Bitcoin ve piyasanın hızla yükseleceğine inanıyor. Ona göre lider kripto varlık bu yılın sonuna kadar 100.000 doları görebilir.

CNBC ile yakın zamanda gerçekleştirdiği bir röportajda Amerikalı yatırımcı Tom Lee, koronavirüs vakaları azalmaya başladığında sadece Bitcoin’in değil tüm finans endüstrisinin toparlanıp yeni zirvelere doğru gideceğini belirtti. Fundstrat’ın kurucusu ayrıca Bitcon’in 2021’in sonunda 100.000 dolarlık bir fiyata ulaşacağını tahmin etti:

“Yıl sonuna yüz bin oldukça makul.”

Bununla birlikte Lee, önümüzdeki aylarda, nüfus arasında koronavirüs enfeksiyonları etrafındaki paniğin önemli ölçüde azalacağını ve yeni bir ekonomik patlamaya yol açacağını düşünüyor. Ayrıca, bu yılın sonuna kadar endüstrinin “riskli” bir atmosferde olacağını ve bunun da Bitcoin de dahil olmak üzere çok sayıda piyasa varlığını destekleyebileceğini savundu.

Yıl sonu fiyat hedefinde ufak bir değişiklik yapsa da, Lee fiyat konusundaki katı tutumunu koruyor. Lee geçen yıl Bitcoin’in 2021’in sonunda 120.000 dolardan işlem görebileceğini söylemişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir