Şişli Escort

FRIENDS BULUŞMASI ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA ÇEKİLİYOR

2019’da ‘Friends’ kadrosunun yeniden buluştuğunu öğrenmiştik. HBO Max üzerinden senaryosuz bir bölüm olacağı duyurulurken, bu buluşma bölümü Mart 2020’de yayınlanacaktı… Ancak tıpkı her şey için olduğu gibi pandemi, bu projenin ertelenmesine sebep oldu. Defalarca ertelenen ve hala çekilmemiş olan buluşma bölümü sonunda çekiliyor!

Deadline’ın haberine göre çekimlere resmi olarak önümüzdeki hafta Warner Bros stüdyolarında başlayacak. Matthew Perry, Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer ve Matt LeBlanc’ın dönüş yapacağı yeni bölümde, dizinin orijinal yapımcıları Kevin Bright, Mart Kauffman ve David Crane de olacak. Ben Winston’un yönetmen koltuğunda oturduğu buluşma bölümünde yapım ekibinde Emma Conway ve James Longman da yer alıyor.

Bölüm hakkında spesifik detaylar bilinmese de geçtiğimiz hafta Graham Norton’un programına katılan Schwimmer, “Los Angeles’a gidiyorum. Önümüzdeki hafta ‘Friends’ buluşma bölümünü çekeceğiz. Öğleden sonra uçağa binmiş olacağım. Ve evet, önümüzdeki hafta herkesi bir arada yıllar sonra ilk defa göreceğim” dedi. Aynı zamanda buluşma bölümünde karakterlerini canlandırmayacaklarını ekleyen Schwimmer, “Kendim olacağım. Yani David olacağım. Senaryo yok, karakterlerimizde olmayacağız. Kendimiz olacağız. Ama bir kısım var, bunun hakkında fazla detay vermek istemiyorum ama bir okuma yapacağız” dedi.

Uzun bir süredir diziyi baştan sona izlemediğini söyleyen Schwimmer, “Biraz komik, bunu yapmam gerekiyordu ve gerçekten hiç bahanem yok ama 236 bölüm izleyemedim. Sanırım önümüzdeki 5 gün çok fazla bölüm izlemem gerekecek” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir