Şişli Escort

#DOCKERSCHALLENGERS’IN YENİ ÜYESİ: ALPER ÖKTEM

Mikro-mobilite akımına liderlik eden ve şehir hayatına sürdürülebilir ulaşım teknolojisini kazandıran Martı ile girişimci ve doğasever Alper Öktem, sevdiği şeyi yaparak dünyayı değiştiren isimlerden meydana gelen bir kolektif olan #DockersChallengers’ın yeni üyesi. Dockers ailesi sürdürülebilirlik için çalışan Alper Öktem gibi girişimcileri destekliyor.

Alper Öktem’in ilk tercihi streç teknolojisi sunan Smart 360 Flex Workday Khaki pantolon, dört yönlü esneyebilen streç kumaşı ve yenilikçi güvenlik cebi gibi benzersiz tasarım detaylarıyla toplantılarda ya da dışarıda zaman geçirirken ideal bir kombin. Her zaman, her programa ayak uyduran Supreme Flex kumaşıyla rahatlıktan ödün vermeyen Oxford gömlek ise; yeni bir konfor döneminin temsilcisi.

Your browser does not support HTML5 video.

Alper Öktem’in tercih ettiği bir diğer kurtarıcı kombini; üstün esneklik ve maksimum geri toplama özelliğine sahip Smart 360 Tech ’in City Tech pantolonu ve 360 Ultimate Button Up gömleği. Geri dönüştürülmüş su şişelerinden elde edilen REPREVE ile tasarlanan bu kombin haftanın her günü için hem ofis hem de gündelik hayatın vazgeçilmez bir parçası.

Doğayı korumak ve trafikte araçlardan kaynaklı gaz salınımının çevreye olan etkisini minimuma indirmek için büyük adımlar atan Alper, kurucusu olduğu Martı ile şehir yaşamını konforlu hale getiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir